CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -141
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 21 mrt
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Toneelschuur
Haarlem
wo 22 mrt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Venray
Venray
do 23 mrt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Molenberg
Delfzijl
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
1
19:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
vr 24 mrt
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurcentrum Asse
Asse
S.C.C. De Enck
Oirschot
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Figi Theater
Zeist
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse

dinsdag 21 maart 2017

20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Veste, Delft
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Toneelschuur, Haarlem

woensdag 22 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Even goede vrienden KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Jan van Besouw, Goirle
André Manuel - De Onzen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Wilminktheater, Enschede
20:00
Mike Boddé - De Geurige Man Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Ruk! De Domijnen, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Diligentia, Den Haag
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Marc-Marie Huijbregts
Marc-Marie Huijbregts Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:30
George van Houts - Kom Plot Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Venray, Venray

donderdag 23 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de Lach Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
André Manuel - De Onzen De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset C.C. Het LOO, Tessenderlo
Henry van Loon - Sleutelmoment Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Junushoff Theater, Wageningen
1
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Philippe Geubels Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Diligentia, Den Haag
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

vrijdag 24 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mike Boddé - De Geurige Man Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Lochem, Lochem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Isala Theater, Capelle aan den IJssel
William Boeva - Reset Cultuurcentrum Asse, Asse
Henry van Loon - Sleutelmoment S.C.C. De Enck, Oirschot
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Iemand Anders Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Watskeburt?! - de musical Chassé Theater, Breda
1
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi Figi Theater, Zeist
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour BREStheater, Brielle
20:15
Hans Aarsman - Precies Andersom Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Veluvine, Nunspeet
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Diligentia, Den Haag
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Idea, Soest
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -141