Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
De Reggehof
Goor
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Agnietenhof
Tiel
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Flint
Amersfoort
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Spil
Roeselare
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
van Beresteyn
Veendam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
Markant Uden
Uden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Martiniplaza
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Meerpaal
Dronten
Bon theater
Medemblik
Swanla Theater
Zevenhuizen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Parktheater
Eindhoven
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Myllesweerd
Mill
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Markant Uden
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
14:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 20 april 2018
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 21 april 2018
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
zondag 22 april 2018
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 23 april 2018
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen