Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
13:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
Agora Theater Druten
Druten
Kerk Beets
Beets
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Veste
Delft
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Domijnen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Singer Theater
Laren
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Islemunda
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
zaterdag 24 november 2018
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 25 november 2018
13:30
Shirma sings Aretha - A Tribute
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
Kiki Schippers - Waar
Agora Theater Druten, Druten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kerk Beets, Beets
15:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
maandag 26 november 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Floralis, Lisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 27 november 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
BREStheater, Brielle
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ari Shaffir
Meervaart, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 28 november 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 29 november 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout