CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -142
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 14 mrt
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 15 mrt
De Domijnen
Sittard
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 16 mrt
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theaters Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 17 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Parnassos
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Venray
Venray
Theater Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard

dinsdag 14 maart 2017

20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Veste, Delft
20:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 15 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theaterhotel Almelo, Almelo
André Manuel - De Onzen Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jochen Otten Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Hans Teeuwen - Echte Rancune
Hans Teeuwen - Echte Rancune De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Matroesjka - Brainwash Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Zaantheater, Zaandam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Sneek, Sneek
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali CineCity, Vlissingen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Hoftheater, Raalte
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Posttheater, Arnhem
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 16 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Junushoff Theater, Wageningen
Kirsten van Teijn - Zalf Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
René van Meurs - Even goede vrienden Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Matroesjka - Brainwash Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jandino Asporaat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical De Meenthe, Steenwijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 17 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash C.C. Parnassos, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset C.C. Het Poorthuis, Peer
Kommil Foo - Schoft Theater de Blauwe Kei, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment De Oosterpoort, Groningen
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Deventer Schouwburg, Deventer
1
Karin Bloemen - Volle Bloei Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Orpheus, Apeldoorn
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie Flint, Amersfoort
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina -142