CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -142
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 apr
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Harderwijk
Harderwijk
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
1
2
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
zo 15 apr
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
ma 16 apr
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
di 17 apr
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
wo 18 apr
De Muze
Noordwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
do 19 apr
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Idea
Soest
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Veluvine
Nunspeet

zaterdag 14 april 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Harderwijk, Harderwijk
1
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij De Schattelijn, Geertruidenberg
1
2
Roué Verveer - Heppie de Peppie Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Rob en Emiel- Blow me away Theater de Blauwe Kei, Veghel
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Iliza Shlesinger Melkweg, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Mythe, Goes
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker Het Podium, Hoogeveen
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater Hof 88, Almelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Op Sterk Water - Hotel Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim Theater de Stoep, Spijkenisse

zondag 15 april 2018

Jeroen van Merwijk - Lucky P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - De Afterparty Paradiso, Amsterdam

maandag 16 april 2018

Karin Bloemen - Volle Bloei AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Odeon, Zwolle

dinsdag 17 april 2018

Rayen Panday - Fenomeen Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht Theater Peeriscoop, Gorinchem
George van Houts - Kom Plot Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot Theater De Veste, Delft
2
Ali B - Koorts Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Singer Theater, Laren
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Leidse Schouwburg, Leiden

woensdag 18 april 2018

Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn De Muze, Noordwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning te rijk Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg Lochem, Lochem
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Het kromme hout der mensheid Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Posttheater, Arnhem

donderdag 19 april 2018

Rayen Panday - Fenomeen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Idea, Soest
Zij en ik - Spruijt en Opperman Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater Hof 88, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Evertshuis, Bodegraven
Emilio Guzman - Kom dan! Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Pieter Derks - Spot Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu Markant Uden, Uden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie Zaantheater, Zaandam
Piepschuim Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017 Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Veluvine, Nunspeet
Pagina -142