Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Kulturhus Holten
Holten
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
P3
Purmerend
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Muze
Noordwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 14 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kulturhus Holten, Holten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
20:00
Theatergroep Het Nieuwe Masker
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 15 april 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
P3, Purmerend
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daniël Arends - De Afterparty
Paradiso, Amsterdam
maandag 16 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 17 april 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Dingen die ik dacht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
George van Houts - Kom Plot
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Singer Theater, Laren
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 18 april 2018
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Muze, Noordwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Hof 88, Almelo
Richard Groenendijk - Om alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Lochem, Lochem
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
donderdag 19 april 2018
Rayen Panday - Fenomeen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Idea, Soest
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Hof 88, Almelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Evertshuis, Bodegraven
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Scheldetheater, Terneuzen
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Piepschuim
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
19:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
Melkweg, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parktheater, Eindhoven