CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -143
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 feb
Fulcotheater
IJsselstein
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Speeldoos
Vught
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Toegift
Den Hoorn
vr 22 feb
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Ledeltheater
Oostburg
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
Theaters Tilburg
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meerpaal
Dronten
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam

donderdag 21 februari 2019

Stefano Keizers - Erg Heel Fulcotheater, IJsselstein
1
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Klinker, Winschoten
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten Dok6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan! Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nabil - Monopoly Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry AINSI, Maastricht
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Toegift, Den Hoorn

vrijdag 22 februari 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram DeLaMar, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz Ledeltheater, Oostburg
Alex Ploeg Ultimatum De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Suppoost Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan! Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Meerpaal, Dronten
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Cultura, Ede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest BREStheater, Brielle
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek Meervaart, Amsterdam
Pagina -143