CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -143
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 apr
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 12 apr
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
De Muze
Noordwijk
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Jan van Besouw
Goirle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Cardo
Groesbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
013
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 13 apr
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maaspoort
Venlo
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
za 14 apr
Chassé Theater
Breda
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. De Plomblom
Ninove
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel

woensdag 11 april 2018

20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Emilio Guzman - Kom dan! Meervaart, Amsterdam

donderdag 12 april 2018

Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Lindenberg Theater, Nijmegen
Joep Onderdelinden - Ooit Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Leest, Waalwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schaffelaartheater, Barneveld
Soundos - Niets te verliezen Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg heel Goudse Schouwburg, Gouda
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Volle Bloei Jan van Besouw, Goirle
Ali B - Koorts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Cardo, Groesbeek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Fransche School Culemborg, Culemborg
1
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017 013, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl & de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zonder verdoving Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten Cultura, Ede
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

vrijdag 13 april 2018

Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Smith - Strak Fidei et Arti, Oudenbosch
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Het Park, Hoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Kennemer Theater, Beverwijk
Soundos - Niets te verliezen Het Veur Theater, Leidschendam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Vlam Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Lanaken, Lanaken
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Storm, Winterswijk
Emilio Guzman - Kom dan! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei C.C. De Pas, Heesch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Maaspoort, Venlo
19:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Voest Gashouder, Dedemsvaart
Murth Mossel - Pauwer De Molenberg, Delfzijl
20:00
Stefano Keizers - Erg heel Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Alex Klaasen - Showponies TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Iliza Shlesinger Zuiderpershuis, Antwerpen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Zonder verdoving Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Benjamin van der Velden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring De Ogtent, Duiven
20:15
Yentl & de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman De Dialoog, Ermelo
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving Zaantheater, Zaandam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

zaterdag 14 april 2018

Rayen Panday - Fenomeen Chassé Theater, Breda
Alex Klaasen - Showponies Theaters Tilburg, Tilburg
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Thomas Smith - Strak C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
William Boeva - Reset C.C. De Plomblom, Ninove
Tineke Schouten - T-Splitsing Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als Agnietenhof, Tiel
Pagina -143