Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
BREStheater
Brielle
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Sneek
Sneek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Tuin
Leusden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Rex
Mol
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Almere
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 04 februari 2017
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
zondag 05 februari 2017
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
maandag 06 februari 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 07 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
woensdag 08 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
donderdag 09 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Even goede vrienden
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Maaspoort, Venlo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog
De Nieuwe Kolk, Assen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss