Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rietveld Theater
Delft
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:15
BREStheater
Brielle
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Rex
Mol
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Capitole
Gent
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 04 februari 2017
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Speeldoos, Vught
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
zondag 05 februari 2017
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
maandag 06 februari 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
dinsdag 07 februari 2017
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
woensdag 08 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
donderdag 09 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Oude Luxor Theater, Rotterdam