Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Beun
Heiloo
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Sneek
Sneek
dinsdag 15 januari 2019
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 16 januari 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 17 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek