Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Singer Theater
Laren
Zaantheater
Zaandam
Theater De Winsinghhof
Roden
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Werftheater
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kattendans
Bergeijk
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Lochem
Lochem
De Velinx
Tongeren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Omval
Diemen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Grenedeer
Gronsveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Schakel
Gilze
Fulcotheater
IJsselstein
Kulturhus Holten
Holten
Theater Bouwkunde
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Gigant
Apeldoorn
donderdag 17 januari 2019
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 18 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 19 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn