Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cultura
Ede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Skâns
Gorredijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 22 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 23 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 24 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam