CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -144
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 mrt
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Podium heino
Heino
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
zo 05 mrt
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
ma 06 mrt
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 07 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
wo 08 mrt
Posthuis Theater
Heerenveen
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Het Wennekerpand
Schiedam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Catharinakapel
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
do 09 mrt
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Sneek
Sneek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hulst Cultureel
Hulst
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 10 mrt
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Schalm
Veldhoven

zaterdag 04 maart 2017

20:15
Watskeburt?! - de musical Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Ludens, Voorburg
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
George van Houts - Kom Plot Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Matroesjka - Brainwash Podium heino, Heino
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Zaantheater, Zaandam
21:00
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly De alkeburcht, Roelofarendsveen

zondag 05 maart 2017

Marc-Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
Foto Freek de Jonge - De Peiling
Freek de Jonge - De Peiling Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

maandag 06 maart 2017

Marc-Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop! DeLaMar, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Parktheater, Eindhoven

dinsdag 07 maart 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Leidse Schouwburg, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
14:30
George van Houts - Kom Plot Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Ali B - Je Suis Ali De Meerpaal, Dronten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Fulcotheater, IJsselstein

woensdag 08 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Even goede vrienden De Muze, Noordwijk
Mike Boddé - De Geurige Man Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Het Wennekerpand, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater Geert Teis, Stadskanaal
Marjolijn van Kooten - Paniek Catharinakapel, Harderwijk
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Theater de Kampanje, Den Helder
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pieter Derks - Spot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Watskeburt?! - de musical Zaantheater, Zaandam

donderdag 09 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Harmonie, Leeuwarden
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - De Onzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Hulst Cultureel, Hulst
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Willem, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Spot ATLAS Theater, Emmen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Hof 88, Almelo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater De Willem, Papendrecht
20:15
George van Houts - Kom Plot De Meenthe, Steenwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Simone van Klaveren Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Ledeltheater, Oostburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Munttheater, Weert
20:15
Watskeburt?! - de musical Markant Uden, Uden
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Witte Theater, IJmuiden
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 10 maart 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - Zalf Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jochen Otten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -144