CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -144
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 feb
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Het Musiater
Zevenaar
1
De Kunstgreep
Oostzaan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Mythe
Goes
De Eendracht
Gemert
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 17 feb
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Koningshof
Maassluis
15:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 18 feb
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 19 feb
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 20 feb
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 21 feb
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fulcotheater
IJsselstein
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Klinker
Winschoten

zaterdag 16 februari 2019

Alex Ploeg Ultimatum C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Freek de Jonge - De Suppoost Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren Het Musiater, Zevenaar
1
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - Gewapend karton De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten De Eendracht, Gemert
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Blauwe Kei, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Spant!, Bussum
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Scagon theater, Schagen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater De Omval, Diemen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Patrick Nederkoorn Meervaart, Amsterdam

zondag 17 februari 2019

Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Koningshof, Maassluis
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut Markant Uden, Uden
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 18 februari 2019

De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Ins Blau, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 19 februari 2019

Maartje & Kine - Vibrato Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Leest, Waalwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles! Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Ik beloof niks Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Flint, Amersfoort
1
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 20 februari 2019

Thomas Acda - Motel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks Orpheus, Apeldoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Highlights Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Mythe, Goes
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Munttheater, Weert
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne-Marie Jung - Ram De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Flint, Amersfoort
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Het Klooster, Woerden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Meervaart, Amsterdam

donderdag 21 februari 2019

Thomas Acda - Motel Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefano Keizers - Erg Heel Fulcotheater, IJsselstein
1
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater De Klinker, Winschoten
Pagina -144