Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Drommedaris
Enkhuizen
Kulturhus
Epe
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Beun
Heiloo
Podium heino
Heino
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Muze
Noordwijk
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
Gashouder
Dedemsvaart
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Kulturhus Holten
Holten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Boodschap
Rijen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
donderdag 15 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 16 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
zaterdag 17 november 2018
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam