Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
AINSI
Maastricht
00:00
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
Cultuurschuur
Monster
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
Den heuvel
Alphen
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Musiater
Zevenaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Veluvine
Nunspeet
woensdag 27 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Johan Goossens - Vlam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Louise Korthals - Alles is er
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Lievekamp, Oss
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Spiegel, Zwolle
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 maart 2019
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet