CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -145
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 29 mrt
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 30 mrt
Theater Aan de Slinger
Houten
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
1
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 31 mrt
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Pand
Gorinchem
De Domijnen
Sittard
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater De Veste
Delft
Theater de Beun
Heiloo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Klein Theater
Dinxperlo
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 01 apr
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
di 03 apr
De Maaspoort
Venlo
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

donderdag 29 maart 2018

Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Bussel, Oosterhout
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rob en Emiel- Blow me away De Meenthe, Steenwijk
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Night! Hedon, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem De Kleine Willem, Enschede
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 30 maart 2018

Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Aan de Slinger, Houten
Thomas Smith - Strak Theaters Tilburg, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Bouwkunde, Deventer
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd De Schattelijn, Geertruidenberg
Soundos - Niets te verliezen Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
Fuad Hassen - Held Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Kameleon DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Koorts Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk Scheldetheater, Terneuzen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - De Afterparty Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Chassé Theater, Breda
1
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Agnietenhof, Tiel
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away C.C. De Pas, Heesch
20:15
Percossa - BAM! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Op Sterk Water - Hotel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Spant!, Bussum
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Meervaart, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Ludens, Voorburg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Zaantheater, Zaandam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Tijd voor een trio Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 31 maart 2018

Speelman & Speelman - Het moet eruit Drommedaris, Enkhuizen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Het Veur Theater, Leidschendam
Soundos - Niets te verliezen Theater 't Pand, Gorinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Belgica, Dendermonde
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan! Stadshoftheater Vianen, Vianen
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Spot Theater de Beun, Heiloo
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Blauwe Kei, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen Klein Theater, Dinxperlo
Daniël Arends - De Afterparty Parktheater, Eindhoven
19:30
George van Houts - Kom Plot Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Piepschuim Schouwburg Venray, Venray
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater Sneek, Sneek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dorine Wiersma Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon Schouwburg Almere, Almere
1
20:30
Op Sterk Water - Hotel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 01 april 2018

Quirine Melssen - What the Gluck? Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Beauforthuis, Austerlitz

dinsdag 03 april 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Maaspoort, Venlo
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -145