CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -145
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
do 02 mrt
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Hof in Salland
Raalte
Drommedaris
Enkhuizen
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 03 mrt
Theater de Hofnar
Valkenswaard
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
1
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Werftheater
Utrecht
za 04 mrt
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. De Steenoven
Herzele
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
DOK 6
Panningen

woensdag 01 maart 2017

Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Purmaryn, Purmerend
1
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Posttheater, Arnhem

donderdag 02 maart 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Tegenwind De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Hof in Salland, Raalte
Matroesjka - Brainwash Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
William Boeva - Reset De Singer, Rijkevorsel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Philippe Geubels Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus De Weverij, Zierikzee
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
André Manuel - De Onzen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater De Omval, Diemen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 03 maart 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kirsten van Teijn - Zalf J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen Posttheater, Arnhem
George van Houts - Kom Plot Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
Matroesjka - Brainwash Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Het Kielzog, Hoogezand
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends - De Afterparty Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Meerpaal, Dronten
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soundos - Geboren met ervaring De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Dialoog, Ermelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Carrousel, Ommen
20:15
Watskeburt?! - de musical Spant!, Bussum
20:15
Philippe Geubels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life Jan van Besouw, Goirle
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Werftheater, Utrecht

zaterdag 04 maart 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Wesopa Weesp, Weesp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
William Boeva - Reset C.C. De Steenoven, Herzele
Tineke Schouten - T-splitsing Zaantheater, Zaandam
Niet Schieten! - Kusje erop! Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Agnietenhof, Tiel
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Philippe Geubels Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Meervaart, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Spant!, Bussum
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen DOK 6, Panningen
Pagina -145