CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -146
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Theater De Leest
Waalwijk
Orpheus
Apeldoorn
HAN Campustheater
Nijmegen
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
1
1
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 24 feb
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Reggehof
Goor
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Kolk
Assen
Noorderkerk
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
za 25 feb
Theater De Omval
Diemen
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arto Theater
Schoonhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
JH Knipperlicht
Zulte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 26 feb
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
De Flux
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
2
ma 27 feb
DeLaMar
Amsterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
di 28 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht

donderdag 23 februari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Marc-Marie Huijbregts Musis, Arnhem
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot Orpheus, Apeldoorn
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer HAN Campustheater, Nijmegen
1
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels De Nieuwe Kolk, Assen
1
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Idea, Soest
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Chris Silos - Pierewaaien Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Molenberg, Delfzijl
20:15
Wim Helsen Diligentia, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 24 februari 2017

Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Parnassos, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadshoftheater Vianen, Vianen
André Manuel - De Onzen De Reggehof, Goor
Oldenosborn - #Life Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater De Kolk, Assen
Speelman & Speelman - Het moet eruit Noorderkerk, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard van Beresteyn, Veendam
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Philippe Geubels De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Musiater, Zevenaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Freek de Jonge - De Peiling
Freek de Jonge - De Peiling Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV Volta, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater 't Pand, Gorinchem

zaterdag 25 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Omval, Diemen
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Even goede vrienden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Zaantheater, Zaandam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash Arto Theater, Schoonhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset JH Knipperlicht, Zulte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Scheldetheater, Terneuzen
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op C.C. Cultura, Nootdorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Spant!, Bussum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Posttheater, Arnhem

zondag 26 februari 2017

Karin Bloemen - Volle Bloei De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Hof 88, Almelo
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen De Flux, Zaandam
Foto Hans Teeuwen - Echte Rancune
Hans Teeuwen - Echte Rancune AFAS Live, Amsterdam
2

maandag 27 februari 2017

Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
1
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Werftheater, Utrecht

dinsdag 28 februari 2017

Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matroesjka - Brainwash Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Werftheater, Utrecht
Pagina -146