Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Woeker
Oudenaarde
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
C.C. Achterolmen
Maaseik
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 21 maart 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 22 maart 2018
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 23 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 24 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg