Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Weijer
Boxmeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Den Bolder
Waspik
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
C.C. Myllesweerd
Mill
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Schakel
Gilze
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Polanentheater
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
BREStheater
Brielle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterpand Weesp
Weesp
De Domijnen
Sittard
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Perron-3
Rosmalen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 28 september 2018
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 29 september 2018
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Den Bolder, Waspik
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Speeldoos, Vught
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
van Beresteyn, Veendam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Schakel, Gilze
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lucinda Sedoc / Rima Kawuwung
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 30 september 2018
20:30
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Moederziel Alleen
Polanentheater, Amsterdam
maandag 01 oktober 2018
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mike Epps
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 02 oktober 2018
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Idea, Soest
20:00
Mike Epps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
BREStheater, Brielle
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - VETTE PECH!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 03 oktober 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
De Domijnen, Sittard
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving - Rotatie
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 04 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen