Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C-Mine
Genk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Hof 88
Almelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Theater Aan de Slinger
Houten
De Reggehof
Goor
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Veluvine
Nunspeet
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Figi Theater
Zeist
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Dok6
Panningen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Carrousel
Ommen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Idea
Soest
De hoogte
Winsum
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
donderdag 31 januari 2019
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 01 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 02 februari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland