CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -147
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 12 apr
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Posttheater
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Singer Theater
Laren
De Kattendans
Bergeijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Klameare
Workum
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
za 13 apr
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Parktheater
Eindhoven
De Toegift
Den Hoorn
C.C. Merksem
Merksem
De Meenthe
Steenwijk
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Concordia
Haastrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Gigant
Apeldoorn
Theaterpand Weesp
Weesp
De Weijer
Boxmeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Theothorne
Dieren
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
Wilminktheater
Enschede
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem

vrijdag 12 april 2019

00:00
Oeloek - Droeftoeters De Zwaan, Uitgeest
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Singer Theater, Laren
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz S.C.C. De Ruchte, Someren
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater Bouwkunde, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW C.C. De Klameare, Workum
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Venray, Venray
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Pauwer Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Maaspoort, Venlo
Kiki Schippers - Waar Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Guzmán Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Wilminktheater, Enschede
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Hoftheater, Raalte
20:15
Kamagurka Diligentia, Den Haag
1
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels Theater Castellum, Alphen aan den Rijn

zaterdag 13 april 2019

Thomas Acda - Motel Theater 't Speelhuis, Helmond
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kommil Foo - Oogst Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje De Toegift, Den Hoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Merksem, Merksem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Breek Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Bon theater, Medemblik
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Cammeleur, Dongen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Schattelijn, Geertruidenberg
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Concordia, Haastrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Koornbeurs, Franeker
Johan Goossens - Vlam De Speeldoos, Vught
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Zaantheater, Zaandam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?! Posthuis Theater, Heerenveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Gigant, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum De Weijer, Boxmeer
Martijn Koning - Koning van de dieren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Theothorne, Dieren
De Partizanen - Het leven an sich C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ali B - Koorts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Wilminktheater, Enschede
18:00
Kev Adams Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Pagina -147