CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -147
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 dec
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Klinker
Winschoten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 15 dec
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
DOK 6
Panningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Hoftheater
Raalte
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
MFC De Pluk
Geldermalsen
Koningshof
Maassluis
Theater de Kom
Nieuwegein
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 16 dec
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultura
Ede
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Hasselt
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo

woensdag 14 december 2016

Youp van 't Hek - Licht Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Klinker, Winschoten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld Simplon, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NUHR Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tim Fransen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical De Meerpaal, Dronten
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater De Omval, Diemen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 15 december 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 DOK 6, Panningen
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Griffioen, Amstelveen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Hoftheater, Raalte
Johan Goossens - Daglicht Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Even goede vrienden MFC De Pluk, Geldermalsen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Koningshof, Maassluis
Minou Bosua - Minoux Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Tegenwind Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Muze, Noordwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater 't Voorhuys, Emmeloord
André Manuel - De Onzen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Dakota, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty Het Klooster, Woerden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Witte Theater, IJmuiden
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Toneelschuur, Haarlem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Figi Theater, Zeist
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater Hof 88, Almelo
20:15
Pants Down Circus : "Rock" De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Ruk! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 16 december 2016

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - Zalf Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Daglicht Theater de Voorveghter, Hardenberg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Dakota, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Hasselt, Hasselt
Daniël Arends - De Afterparty Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot C.C. Den Herd, Bladel
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Zaantheater, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Maaspoort, Venlo
Pagina -147