CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -148
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 10 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Willem
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 11 apr
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Veluvine
Nunspeet
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Concordia
Enschede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 12 apr
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Tuin
Leusden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ledeltheater
Oostburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard

woensdag 10 april 2019

Patrick Laureij Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - De grenzen van Ernst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Wilminktheater, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum De Kleine Willem, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Souvenirs van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Guzmán Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan! Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Parkgebouw, Rijssen
20:15
Thomas Acda - Motel Diligentia, Den Haag
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik? Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night Hofman Café, Utrecht

donderdag 11 april 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Speeldoos, Baarn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Breek De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ins Blau, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles! Veluvine, Nunspeet
Matroesjka - Brainwash Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er Theater aan de Schie, Schiedam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Concordia, Enschede
ANNE & LISA - Weltschmerz Kennemer Theater, Beverwijk
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Ploeg Ultimatum Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Freek de Jonge - De Suppoost Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Hoftheater, Raalte
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Kom dan! Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Munttheater, Weert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Orpheus, Apeldoorn
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:15
Thomas Acda - Motel Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik? Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 12 april 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas Acda - Motel Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Theater De Tuin, Leusden
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Ledeltheater, Oostburg
Thomas Smith - De jaren van verstand Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Blauwe Kei, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Harmonie, Leeuwarden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Yentl en de Boer - Magie Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina -148