Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Klooster
Woerden
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Kei
Reusel
Theater Ludens
Voorburg
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
21:00
De Flux
Zaandam
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Dialoog
Ermelo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
CulturA & Zo
Nootdorp
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Venray
Venray
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 04 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 05 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 06 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 07 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
zondag 08 oktober 2017
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 11 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
donderdag 12 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
vrijdag 13 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 14 oktober 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen