Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Bussel
Oosterhout
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
C.C. De Klameare
Workum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Druten
Druten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kennemer Theater
Beverwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Flint
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Carrousel
Ommen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Kampanje
Den Helder
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Concordia
Haastrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
De Weijer
Boxmeer
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Kik
Elst
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Drommedaris
Enkhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
donderdag 14 maart 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 15 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
C.C. De Klameare, Workum
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kennemer Theater, Beverwijk
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Arie & Silvester - Wie?!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fudge | Previews met o.a. Kiki Schippers, Tom Lash, Oeloek & Silent Co
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedy Fabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Max van den Burg - Paasbest
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 16 maart 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Oogst
Luctor et Emergo, Rilland
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek