CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -149
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 mrt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater De Lampegiet
Veenendaal
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Meenthe
Steenwijk
Podium onder de toren
Grootschermer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Almere
Almere
De Maagd
Bergen op Zoom
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
1
Singer Theater
Laren
Zaantheater
Zaandam
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podium onder de toren
Grootschermer
Klif 12
Den Hoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 11 mrt
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
ma 12 mrt
20:00
AFAS Live
Amsterdam
di 13 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Musiater
Zevenaar
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 14 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Stroud
Putten
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
do 15 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Genk
Genk
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Musis
Arnhem
Theaters Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Fulcotheater
IJsselstein
1
Leidse Schouwburg
Leiden
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede

zaterdag 10 maart 2018

Johan Goossens - Vlam Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon G.C. De Kluize, Oosterzele
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fuad Hassen - Held ATLAS Theater, Emmen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Om alles De Meenthe, Steenwijk
Vincent Geers - Als beste getest Podium onder de toren, Grootschermer
Fresku - Welkom bij de Fresku show Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Spot De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei De Maagd, Bergen op Zoom
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Blauwe Kei, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk Kennemer Theater, Beverwijk
1
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - De lief en leed tour Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen Kulturhus Holten, Holten
Daniël Arends - De Afterparty Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Podium onder de toren, Grootschermer
Arno van der Heyden - Heksenjacht Klif 12, Den Hoorn
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Op Sterk Water - Hotel De Horst, Venhorst
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva DeLaMar, Amsterdam
20:00
Film: An Autumn Afternoon PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Percossa - BAM! Theater De Veste, Delft
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Cultura, Ede
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman BREStheater, Brielle
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim Werftheater, Utrecht

zondag 11 maart 2018

14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva DeLaMar, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
All Mixed Up, The Challenge AFAS Live, Amsterdam

maandag 12 maart 2018

20:00
All Mixed Up, The Challenge AFAS Live, Amsterdam

dinsdag 13 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Koorts Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie Fulcotheater, IJsselstein
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 14 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als C.C. Stroud, Putten
Jochen Otten - Troosten Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan! Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu Chassé Theater, Breda
Ali B - Koorts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Het Klooster, Woerden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater de Beun, Heiloo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer Simplon, Groningen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Fulcotheater, IJsselstein

donderdag 15 maart 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Spiegel, Zwolle
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
George van Houts - Kom Plot Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als Het Wennekerpand, Schiedam
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Jochen Otten - Troosten ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks Het Evertshuis, Bodegraven
Johan Goossens - Vlam Theater Hof 88, Almelo
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Genk, Genk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan! Schouwburg Almere, Almere
Richard Groenendijk - Om alles Musis, Arnhem
Pieter Derks - Spot Theaters Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles Fulcotheater, IJsselstein
1
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk De Molenberg, Delfzijl
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Wilminktheater, Enschede
Pagina -149