Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Witte Theater
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
De Dialoog
Ermelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. 't Gasthoes
Horst
woensdag 07 december 2016
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
donderdag 08 december 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 09 december 2016
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst