Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AINSI
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Speeldoos
Baarn
zaterdag 08 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
zondag 09 december 2018
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 11 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 12 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
donderdag 13 december 2018
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn