CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -150
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 feb
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 05 feb
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 06 feb
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
di 07 feb
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 08 feb
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Hoge Woerd
De Meern
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
1
6
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
do 09 feb
De Maaspoort
Venlo
Theater De Willem
Papendrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Meenthe
Steenwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vr 10 feb
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaters Tilburg
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater Idea
Soest
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem

zaterdag 04 februari 2017

20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
LOS muziektheater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 05 februari 2017

20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Paul van Vliet Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 06 februari 2017

Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Weverij, Zierikzee

dinsdag 07 februari 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Rex, Mol
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kommil Foo - Schoft Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Agnietenhof, Tiel
20:15
Oldenosborn - #Life Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 08 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de Lach KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Spiritus Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Capitole, Gent
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Watskeburt?! - de musical Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Oldenosborn - #Life Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Munttheater, Weert
Foto Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Meervaart, Amsterdam
1
6
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon DeLaMar, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Parktheater, Eindhoven

donderdag 09 februari 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Maaspoort, Venlo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Even goede vrienden De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Schalm, Veldhoven
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Capitole, Gent
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Meerpaal, Dronten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Leon Mooren Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultura, Ede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Pieter Derks - Spot
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 10 februari 2017

Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Blauwe Kei, Veghel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Kommil Foo - Schoft Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theaters Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine C.C. Lokeren, Lokeren
Jochen Otten Theater Idea, Soest
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Watskeburt?! De Musical Orpheus, Apeldoorn
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Agnietenhof, Tiel
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Lochem, Lochem
Pagina -150