CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -150
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 05 apr
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Willem
Papendrecht
ATLAS Theater
Emmen
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Concordia
Enschede
vr 06 apr
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Noorderkerk
Sneek
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Theater Aan de Slinger
Houten
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Stroud
Putten
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Cultura
Ede
20:30
C.C. De Kei
Reusel
za 07 apr
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Klameare
Workum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Blankenberge
Blankenberge
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam

donderdag 05 april 2018

Johan Goossens - Vlam Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Kruisboog, Tienen
Stefano Keizers - Erg heel Theater 't Speelhuis, Helmond
Fuad Hassen - Held Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Richard Groenendijk - Om alles De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Geers - Als beste getest Perron-3, Rosmalen
Pieter Derks - Spot Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei Het Kielzog, Hoogezand
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater De Willem, Papendrecht
Ali B - Koorts ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning te rijk Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour Markant Uden, Uden
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Bovengrens Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Munttheater, Weert
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva De Molenberg, Delfzijl
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017 De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Rob en Emiel- Blow me away KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Concordia, Enschede

vrijdag 06 april 2018

Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Theater Walhalla, Rotterdam
William Boeva - Reset C.C. Ter Dilft, Bornem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater PePijn, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Opslaan Als Noorderkerk, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Niets te verliezen De Meerpaal, Dronten
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Posttheater, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Ik beloof niks De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Vlam Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan! Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om alles Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Spot C.C. Stroud, Putten
Claudia de Breij - Nu Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk Wilminktheater, Enschede
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Molenberg, Delfzijl
2
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
George van Houts - Kom Plot Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners De Horst, Venhorst
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Diligentia, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim van Beresteyn, Veendam
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT Cultura, Ede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. De Kei, Reusel

zaterdag 07 april 2018

William Boeva - Reset C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. De Klameare, Workum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Blankenberge, Blankenberge
Stefano Keizers - Erg heel De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Den Herd, Bladel
Emilio Guzman - Kom dan! Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Schuur, Zevenbergen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -150