Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
De Muze
Noordwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Stroud
Putten
C-Mine
Genk
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Luctor et Emergo
Rilland
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
woensdag 30 januari 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
donderdag 31 januari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 01 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel