Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De hoogte
Winsum
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
C.C. De Werft
Geel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
BREStheater
Brielle
Bon theater
Medemblik
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Wennekerpand
Schiedam
De Reggehof
Goor
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 06 maart 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
donderdag 07 maart 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 08 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam