Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
van Beresteyn
Veendam
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater De Tuin
Leusden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Reggehof
Goor
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Posttheater
Arnhem
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koningshof
Maassluis
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zinin
Nijverdal
Veluvine
Nunspeet
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
zaterdag 02 maart 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 maart 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Ali B - Koorts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
ANNE & LISA - Weltschmerz
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek
Rietveld Theater, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Hof 88, Almelo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
donderdag 07 maart 2019
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Emilio Guzman - Kom dan!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nathalie Baartman - Breek
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Koningshof, Maassluis
19:00
Rachid Badouri
Koninklijk Circus, Brussel
Freek de Jonge - De Suppoost
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Aan de Slinger, Houten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Dakota, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Beun, Heiloo
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Winsinghhof, Roden
Kiki Schippers - Waar
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Veluvine, Nunspeet
Patrick Laureij
Wilminktheater, Enschede
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 08 maart 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam