CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -151
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 24 jan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 25 jan
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Veste
Delft
Theater de Blauwe Kei
Veghel
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Mythe
Goes
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 26 jan
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Koningshof
Maassluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Wilminktheater
Enschede
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Cultura
Ede
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Theater Concordia
Enschede
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 27 jan
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
van Beresteyn
Veendam
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
2
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Spant!
Bussum
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk

dinsdag 24 januari 2017

20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 25 januari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Blauwe Kei, Veghel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

donderdag 26 januari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf Koningshof, Maassluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Even goede vrienden Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Kommil Foo - Schoft Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment Den heuvel, Alphen
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty Cultura, Ede
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jan Beuving - Raaklijn De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Philippe Geubels Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Foto Eric van Sauers - De lief en leed tour
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Concordia, Enschede
1
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Kattendans, Bergeijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne-Marie Jung Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 27 januari 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Even goede vrienden BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill van Beresteyn, Veendam
André Manuel - De Onzen Theater Concordia, Haastrecht
Oldenosborn - #Life Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Henry van Loon - Sleutelmoment Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar Volta, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
2
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Meervaart, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Figi Theater, Zeist
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Spant!, Bussum
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn DOK 6, Panningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg Almere, Almere
20:15
Watskeburt?! - de musical Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pagina -151