CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -152
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 09 feb
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 10 feb
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Singer Theater
Laren
BREStheater
Brielle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater PePijn
Den Haag
19:15
Agnietenhof
Tiel
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Agnietenhof
Tiel
vr 11 feb
G.C. Tentakel
Zonhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
De hoogte
Winsum
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
19:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
MECC
Maastricht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn

woensdag 09 februari 2022

20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback De Maaspoort, Venlo
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Lebbis - De Ziel Diligentia, Den Haag
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid De Muze, Noordwijk
20:15
Zoutmus - Jungleprinter De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater Sneek, Sneek
20:15
Mouna Laroussi - Fatima Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel - Sneu Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
René van Meurs - 2636 Mimik, Deventer
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Andries Tunru - In Theorie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 10 februari 2022

Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is Capitole, Gent
Pieter Derks - Uit het niets Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - De laatste ronde Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even BREStheater, Brielle
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Meenthe, Steenwijk
Maarten Westra Hoekzema / Martijn Crins Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater Hof 88, Almelo
Christel de Laat - Hoe dan?! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater PePijn, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
19:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
André Manuel - Sneu Orpheus, Apeldoorn
20:00
René van Meurs - 2636 Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Jan van Besouw, Goirle
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino - Opgefokt Martiniplaza, Groningen
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong De Maaspoort, Venlo
20:15
Lebbis - De Ziel Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rayen Panday - Focus Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Dubbel De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Arie Koomen - BOE! Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool Enschede, Enschede
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Andries Tunru - In Theorie Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Agnietenhof, Tiel

vrijdag 11 februari 2022

Els de Schepper - Ziet ze vliegen G.C. Tentakel, Zonhoven
Pieter Derks - Uit het niets Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Crins - Mesthoop Lindenberg Theater, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder De hoogte, Winsum
Karin Bruers - Love is Wonderful! De Poorterij, Zaltbommel
Christel de Laat - Hoe dan?! Theater De Storm, Winterswijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater de Spiegel, Zwolle
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Agnietenhof, Tiel
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Jan van Besouw, Goirle
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rayen Panday - Focus Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen De Klif, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
LOS - Lusten en Lasten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's MECC, Maastricht
20:15
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette 21-22 Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lebbis - De Ziel Koningshof, Maassluis
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Spant!, Bussum
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe! De Meerpaal, Dronten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Anuar - Eerlijk Cultura, Ede
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - Sneu Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
René van Meurs - 2636 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pagina -152