CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -152
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 28 feb
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 01 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
C.C. De kern
Wilrijk
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Trefpunt
Warmond
2
Singer Theater
Laren
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
za 02 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
De hoogte
Winsum
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Werft
Geel
van Beresteyn
Veendam
Bon theater
Medemblik
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Theater De Veste
Delft
zo 03 mrt
Theater De Tuin
Leusden
ma 04 mrt
07:30
Diligentia
Den Haag

donderdag 28 februari 2019

20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Figi Theater, Zeist
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Deng Boy Meervaart, Amsterdam

vrijdag 01 maart 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas Acda - Motel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De kern, Wilrijk
Nathalie Baartman - Breek Orpheus, Apeldoorn
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij Schouwburg Odeon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater de Griffioen, Amstelveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald van Beresteyn, Veendam
Rayen Panday - Fenomeen Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Willem, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Lochem, Lochem
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paul de Leeuw - Vette Pech! Scheldetheater, Terneuzen
Kiki Schippers - Waar Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Het Trefpunt, Warmond
2
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Singer Theater, Laren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Agnietenhof, Tiel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl en de Boer - Magie Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise) Meervaart, Amsterdam

zaterdag 02 maart 2019

Thomas Acda - Motel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Breek De hoogte, Winsum
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie Zaantheater, Zaandam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefano Keizers - Erg Heel Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh... ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Spant!, Bussum
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Veste, Delft
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Nieuwe Kolk, Assen
Oldenhermanns - UNSEXED Kennemer Theater, Beverwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. De Werft, Geel
Rayen Panday - Fenomeen van Beresteyn, Veendam
Louise Korthals - Alles is er Bon theater, Medemblik
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Voordat het te laat is BREStheater, Brielle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge Het Veur Theater, Leidschendam
Freek de Jonge - De Suppoost Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Waar Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Guzmán Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Ali B - Koorts Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Agnietenhof, Tiel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Agnietenhof, Tiel
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Alex Ploeg Ultimatum Diligentia, Den Haag
20:30
Edson Da Graça - Wakker Rietveld Theater, Delft
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise) Meervaart, Amsterdam
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater De Veste, Delft

zondag 03 maart 2019

Theo Nijland - En de rest is onzin Theater De Tuin, Leusden

maandag 04 maart 2019

07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt Diligentia, Den Haag
Pagina -152