Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Idea
Soest
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
donderdag 22 februari 2018
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 23 februari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 24 februari 2018
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht