Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Diligentia
Den Haag
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Woeker
Oudenaarde
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
C.C. Achterolmen
Maaseik
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Capitole
Gent
20:15
C.C. Stroud
Putten
donderdag 22 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 23 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 24 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Veluvine, Nunspeet
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Zuidplein, Rotterdam
George van Houts - Kom Plot
Theater Sneek, Sneek
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rob en Emiel- Blow me away
Swanla Theater, Zevenhuizen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning te rijk
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten