CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -153
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 mei
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 12 mei
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Palethe
Overpelt
Wilminktheater
Enschede
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Deurne
Deurne
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
za 13 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
C.C De Muze
Heusden-Zolder
1
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
zo 14 mei
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
ma 15 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
di 16 mei
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
wo 17 mei
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse

donderdag 11 mei 2017

20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Perron-3, Rosmalen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ali B - Je Suis Ali Wilminktheater, Enschede
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater De Veste, Delft
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Open Podium Cabaret Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Junushoff Theater, Wageningen
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Werftheater, Utrecht

vrijdag 12 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theaters Tilburg, Tilburg
Marco Lopes - Saudade Theater PePijn, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut van Beresteyn, Veendam
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset C.C. Palethe, Overpelt
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Sleutelmoment De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Volle Bloei Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De Afterparty Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Deurne, Deurne
Pieter Derks - Spot Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Mini & Maxi Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Flint, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Schouwburg Venray, Venray
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik De Nieuwe Kolk, Assen

zaterdag 13 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de Lach Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - De Onzen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Veste, Delft
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Foto Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C De Muze, Heusden-Zolder
1
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Michael McIntyre
Michael McIntyre AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Markant Uden, Uden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers De Flux, Zaandam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De alkeburcht, Roelofarendsveen

zondag 14 mei 2017

20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadstheater Arnhem, Arnhem

maandag 15 mei 2017

Henry van Loon - Sleutelmoment Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Theo Maassen AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
De Grote Improvisatieshow Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali Flint, Amersfoort

dinsdag 16 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Zaantheater, Zaandam
1
Foto Henry van Loon - Sleutelmoment
Henry van Loon - Sleutelmoment Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1

woensdag 17 mei 2017

Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de Lach De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles DeLaMar, Amsterdam
Foto Daniël Arends - De Afterparty
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -153