Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
C.C. Achterolmen
Maaseik
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Kruisboog
Tienen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
zaterdag 19 november 2016
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
zondag 20 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 21 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
dinsdag 22 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
woensdag 23 november 2016
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 24 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen