Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Flint
Amersfoort
De Speeldoos
Vught
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Palethe
Overpelt
C.C. Deurne
Deurne
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Flux
Zaandam
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Chassé Theater
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
vrijdag 12 mei 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Speeldoos, Vught
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
C.C. Palethe, Overpelt
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Deurne, Deurne
zaterdag 13 mei 2017
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 mei 2017
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 17 mei 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 18 mei 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen