CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -154
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 jan
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Werf
Aalst
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
DeMess
Naarden
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koningshof
Maassluis
Singer Theater
Laren
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Druten
Druten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Pook
Oostknollendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
De Muze
Noordwijk
1
1
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 13 jan
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 14 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 15 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parktheater
Eindhoven
1
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 16 jan
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Beun
Heiloo

zaterdag 12 januari 2019

Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Toegift, Den Hoorn
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 13 januari 2019

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag

maandag 14 januari 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

dinsdag 15 januari 2019

Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 16 januari 2019

Brigitte Kaandorp - Eh... Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky Agora Theater Lelystad, Lelystad
Matroesjka - Brainwash Theater De Leest, Waalwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Aan de Slinger, Houten
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik? De Nieuwe Kolk, Assen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Willem, Papendrecht
1
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - De Suppoost Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Beun, Heiloo
Pagina -154