CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -154
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werft
Geel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
So What!
Gouda
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 18 nov
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaters Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Grenedeer
Gronsveld
Gasthuiskerk
Doesburg
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wilminktheater
Enschede
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 19 nov
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Gouverneurstheater
Heusden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Scheldetheater
Terneuzen
Agora Theater Druten
Druten
De Zwaan
Uitgeest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Zaantheater
Zaandam
C.C Warenar
Wassenaar
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen

donderdag 17 november 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Licht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - Van horen zeggen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Agnietenhof, Tiel
1
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Chassé Theater, Breda
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Muze, Noordwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali Markant Uden, Uden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pieter Jouke So What!, Gouda
1
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Oldenosborn - #Life Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Witte Theater, IJmuiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater Ludens, Voorburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Speeldoos, Vught
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Minou Bosua Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 18 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Agnietenhof, Tiel
Wilfried de Jong & Bruut! Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Grenedeer, Gronsveld
Debby Petter - Bed & Breakfast Gasthuiskerk, Doesburg
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden De Meenthe, Steenwijk
Joep Onderdelinden - Taart! Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali Spant!, Bussum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1
Youp van 't Hek - Licht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - Van horen zeggen Wilminktheater, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Ergens Anders Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Mini & Maxi Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ton Kas - JABROER Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Ons Tejater, Lieshout
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater PePijn, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 19 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ton Kas - JABROER Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux De Kattendans, Bergeijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Figi Theater, Zeist
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Gouverneurstheater, Heusden
Matroesjka - Eeuwig Vlees Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment Agora Theater Druten, Druten
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Zwaan, Uitgeest
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Micha Wertheim - Ergens Anders Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot C.C Warenar, Wassenaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
Pagina -154