Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
So What!
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Muze
Noordwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gasthuiskerk
Doesburg
Diligentia
Den Haag
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
Gouverneurstheater
Heusden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
De Zwaan
Uitgeest
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
donderdag 17 november 2016
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Chassé Theater, Breda
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 18 november 2016
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 19 november 2016
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur