Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Pook
Oostknollendam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Bon theater
Medemblik
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Cammeleur
Dongen
Theater De Omval
Diemen
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
19:00
La Madeleine
Brussel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
zaterdag 12 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 13 januari 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 14 januari 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 15 januari 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 16 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag