CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -155
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 jan
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
1
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Boodschap
Rijen
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
za 21 jan
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Ludens
Voorburg
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scagon theater
Schagen
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Stenge
Heinkenszand
Meervaart
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Almere
Almere
1
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
De Nieuwe Kolk
Assen
1
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
zo 22 jan
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ma 23 jan
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 24 jan
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 25 jan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes

vrijdag 20 januari 2017

20:00
Watskeburt?! - de musical Theater De Kolk, Assen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
1
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Hoftheater, Raalte
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Koornbeurs, Franeker
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot De Reggehof, Goor
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Diligentia, Den Haag
1
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Oldenosborn - #Life Agora Theater Druten, Druten
20:00
NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Stenge, Heinkenszand
20:15
Mini & Maxi Theater De Veste, Delft
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Boodschap, Rijen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Dakota, Den Haag
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Carrousel, Ommen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Sleutelmoment Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Enge Buren - Ruk! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Omval, Diemen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen

zaterdag 21 januari 2017

20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater aan de Schie, Schiedam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Hengelo, Hengelo
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Fulcotheater, IJsselstein
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Scagon theater, Schagen
Pieter Derks - Spot Cultura, Ede
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Diligentia, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Oldenosborn - #Life Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
NUHR Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Stenge, Heinkenszand
Minou Bosua - Minoux Meervaart, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Kattendans, Bergeijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Het Trefpunt, Warmond
Marc-Marie Huijbregts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Jan van Besouw, Goirle
Kirsten van Teijn - Zalf Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS De Flux, Zaandam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Agora Theater Druten, Druten
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg Almere, Almere
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Hof in Salland, Raalte
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen
Cabarestafette De Nieuwe Kolk, Assen
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen Schouwburg de Lawei, Drachten

zondag 22 januari 2017

14:30
Watskeburt?! - de musical Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Maaspoort, Venlo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Meerpaal, Dronten
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen

maandag 23 januari 2017

20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
NUHR Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 24 januari 2017

20:00
Watskeburt?! - de musical Parktheater, Eindhoven
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 25 januari 2017

Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Philippe Geubels Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marc-Marie Huijbregts Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kommil Foo - Schoft Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
Pagina -155