Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Kielzog
Hoogezand
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater Concordia
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
zaterdag 17 februari 2018
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 februari 2018
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
dinsdag 20 februari 2018
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
woensdag 21 februari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 22 februari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Percossa - BAM!
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk