Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
C.C. Parnassos
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultura
Ede
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Weijer
Boxmeer
Dok6
Panningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium 36
Leeuwarden
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Wesopa Weesp
Weesp
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Klameare
Workum
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Floralis
Lisse
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 04 oktober 2018
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
vrijdag 05 oktober 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
zaterdag 06 oktober 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. De Klameare, Workum
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Deurne, Deurne
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
20:00
Purper - Purper's Passie
De Reggehof, Goor
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Posttheater, Arnhem
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Zaantheater, Zaandam
zondag 07 oktober 2018
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Alex Klaasen - Showponies
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Mozaïek, Zuidlaren
maandag 08 oktober 2018
Yentl en de Boer - Magie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 09 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Umbilical Brothers
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jo Koy - Break the Mold Tour
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 10 oktober 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht