CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -156
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 10 jan
Witte Theater
IJmuiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spant!
Bussum
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 11 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
2
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
do 12 jan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Cardo
Groesbeek
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 13 jan
Cultura
Ede
Theater de Beun
Heiloo
Theater Ins Blau
Leiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
1
Schouwburg Het Park
Hoorn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
1
Piet Hein Eek
Eindhoven
De Reggehof
Goor
Theaters Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
za 14 jan
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch

dinsdag 10 januari 2017

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht Spant!, Bussum
Pieter Derks - Spot Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 11 januari 2017

Minou Bosua - Minoux Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop! De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
2
Pieter Derks - Spot S.C.C. De Enck, Oirschot
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
NUHR Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Comedy Atelier Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show? De Kleine Willem, Enschede
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Deventer Schouwburg, Deventer

donderdag 12 januari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Cardo, Groesbeek
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Lievekamp, Oss
Minou Bosua - Minoux Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Flint, Amersfoort
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Molenberg, Delfzijl
20:30
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Jandino Asporaat - Keihard De Speeldoos, Vught
20:30
Henry van Loon Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 13 januari 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Beun, Heiloo
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Ins Blau, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Minou Bosua - Minoux Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Fulcotheater, IJsselstein
Foto Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Diligentia, Den Haag
1
André Manuel - De Onzen Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment Het Postkantoor, Bovenkarspel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Harmonie, Leeuwarden
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Theater De Veste, Delft
1
Vincent Geers - Je moet het maar durven Piet Hein Eek, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Reggehof, Goor
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theaters Tilburg, Tilburg
Chris Silos - Pierewaaien Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Ruk! S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Molenberg, Delfzijl
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater aan het Vrijthof, Maastricht

zaterdag 14 januari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Ludens, Voorburg
Minou Bosua - Minoux Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pagina -156