Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Papenstraattheater
Zwolle
Theater 't Pand
Gorinchem
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Eendracht
Gemert
Theater 't Pand
Gorinchem
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Tuin
Leusden
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
de Berchplaets
Berghem
De Dillewijn
Ankeveen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Papenstraattheater
Zwolle
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Ludens
Voorburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Leest
Waalwijk
Spant!
Bussum
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater 't Pand
Gorinchem
Werftheater
Utrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Bouwkunde
Deventer
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vrijdag 14 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Fransche School Culemborg, Culemborg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Bouwkunde, Deventer
Louise Korthals - Alles is er
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater PePijn, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 15 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater PePijn, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Eendracht, Gemert
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
zondag 16 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
maandag 17 september 2018
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 18 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 19 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Concordia, Enschede
Kiki Schippers - Waar
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 20 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Perron-3, Rosmalen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Bert Visscher
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Gad Elmaleh
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Louise Korthals - Alles is er
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater PePijn, Den Haag
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 21 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie & Silvester - Wie?!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Gasthuiskerk, Doesburg
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Weijer, Boxmeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 22 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kunstgreep, Oostzaan
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jochen Otten - Troosten
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
BREStheater, Brielle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel