CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -157
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 27 jan
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. Hofdael
Geldrop
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Cultura
Ede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
1
zo 28 jan
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 29 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
di 30 jan
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
wo 31 jan
Schouwburg Venray
Venray
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 01 feb
Wilminktheater
Enschede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Aan de Slinger
Houten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kubox
Kuurne
Spant!
Bussum
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Theater Carrousel
Ommen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Diligentia
Den Haag
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 02 feb
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Steiger
Menen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend

zaterdag 27 januari 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - De Afterparty Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum S.C.C. Hofdael, Geldrop
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:00
3Koteboebo Gigant, Apeldoorn
20:00
Matroesjka - Brainwash Cultura, Ede
20:15
Kommil Foo Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Piepschuim Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers Diligentia, Den Haag
1

zondag 28 januari 2018

20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

maandag 29 januari 2018

Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1

dinsdag 30 januari 2018

Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater de Griffioen, Amstelveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Oosterpoort, Groningen

woensdag 31 januari 2018

William Boeva - Reset Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg heel Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Koornbeurs, Franeker
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Junushoff Theater, Wageningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 01 februari 2018

William Boeva - Reset Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee 2017 Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon Kubox, Kuurne
Sanne Wallis de Vries - Gut Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan! Hoftheater, Raalte
Richard Groenendijk - Om alles Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Theater Carrousel, Ommen
Leon van der Zanden - Kameleon C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Cultuurhuis de Leest, Izegem
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater de Blauwe Kei, Veghel
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty Theaters Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Zonder verdoving Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Percossa - BAM! Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 02 februari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Steiger, Menen
Sanne Wallis de Vries - Gut Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina -157