CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -157
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 dec
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 16 dec
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultura
Ede
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Sneek
Sneek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Hasselt
Hasselt
Het Klooster
Woerden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 17 dec
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kik
Elst
Meervaart
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Overasselt Theater
Overasselt
Podium `t Beest
Goes
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel
zo 18 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam

donderdag 15 december 2016

20:30
Sara Kroos - Doorgefokt Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 16 december 2016

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Cultura, Ede
Kirsten van Teijn - Zalf Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Daglicht Theater de Voorveghter, Hardenberg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Dakota, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Hasselt, Hasselt
Daniël Arends - De Afterparty Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot C.C. Den Herd, Bladel
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Zaantheater, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Maaspoort, Venlo
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort Flint, Amersfoort
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Dialoog, Ermelo
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Partizanen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 17 december 2016

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Schouwburg Het Park, Hoorn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Theater De Kik, Elst
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht Het Evertshuis, Bodegraven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Overasselt Theater, Overasselt
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Podium `t Beest, Goes
14:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Partizanen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Spant!, Bussum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Meervaart, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Oosterpoort, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Wekelijkse stand-up comedy De Kargadoor, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Blauwe Kei, Veghel

zondag 18 december 2016

Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -157