Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hoftheater
Raalte
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kubox
Kuurne
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
Kantine Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. De Steiger
Menen
zaterdag 27 januari 2018
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 januari 2018
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 31 januari 2018
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 01 februari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 02 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen