Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Wilminktheater
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Koningsduin
Castricum
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Hoftheater
Raalte
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Agora Theater Druten
Druten
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Boxtel
Boxtel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vrijdag 02 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 03 november 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 november 2018
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
woensdag 07 november 2018
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad