Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Muze
Noordwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Irene
Notter
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Wiese
Schalkwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
donderdag 21 november 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 22 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
zaterdag 23 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam